Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania
Vaude

VAUDE

The Spirit of Mountain Sports

Vaude – poczuj ducha sportów górskich

Marka Vaude posiada w ofercie klasyczne produkty, ze szczególnym uwzględnieniem sportów górskich. Pieczątka „made in Germany” symbolizuje firmę, która dołożyła wszelkich starań aby osiągnąć zamierzony efekt oraz zapewniła najwyższą jakość produkcji. Od roku 2001 firma działa w oparciu o ścisłe reguły bluesign®. Odzież rowerowa Vaude ma bardzo wielu zwolenników, a kurtki tej marki są chętnie wybierane przez osoby uprawiające sporty górskie. Funkcjonalność produktów tej marki, została już wielokrotnie potwierdzona, a firma posiada ogromną pasję do sportów górskich. Już sam założyciel firmy żył wśród pięknych alpejskich krajobrazów.
Odkryj nową ofertę VAUDE

Odkryj nowe kolekcje od Vaude

Modne e-trio: eBracket, koszulka i szorty eMoab


Więcej komfortu i więciej radości z jazdy na e-rowrowerze

Vaude opracował wygodny plecak eBracket specjalnie dla potrzeb e-bikingu w terenie. Inteligentny podział przegródek umożliwia bezpieczne przechowywanie zapasowej baterii, ładowarki, wyświetlacza i kluczy, a przy tym zapewniając szybki dostęp do nich.

Vaude stworzył również koszulkę i szorty eMoab na potrzeby jazdy na rowerach elektrycznych. Ponieważ wyższe prędkości w modelu E-MTB oznaczają również większe prędkości wiatru, przód tego duetu jest wiatroszczelny. Ponadto te elementy odzieży przekonują optymalną regulacją temperatury i wspaniale sie sprawdzą również na innych rodzajach rowerów. "E-njoy your Ride!"

LESSEAM


Zrównoważona odzież rowerowa z wyższym poziomem komfortu

Z koszulkami LesSeam i szortom SQlab LesSeam w wersji damskiej i męskiej, Vaude prezentuje wysoce funkcjonalną odzież MTB w atrakcyjnym designie ze zredukowanymi szwami w procesie szycia. Spodnie wyposażone są również we wkładkę stworzoną przez specjalistów od ergonomii SQlab, która skutecznie tłumi drgania i zapewnia dodatkowy komfort na dłuższych dystansach. Odkryj kolekcję LesSeam.

SERIA AQUA LIGHT


Sakwy o zredukowanej wadze "Made in Germany"

Vaude kładzie kres nieporęcznym i ciężkim sakwom dla entuzjastów podróży rowerowych. Nowa seria Aqua Light jest nie tylko lekka, ale również wodoodporna, wytrzymała, elastyczna i została wyprodukowana zgodnie z surowymi kryteriami Green Shape, bez PCV i neutralna dla klimatu. Ponadto kieszenie można szybko założyć i zdjąć za pomocą zatrzasku. Przejdź do sakw z serii Aqua Light

VAUDE

755 Produkty
Sortuj