Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Torby i pojemniki na narzędzia

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Torby i pojemniki na narzędzia rowerowe

Torby i pojemniki na narzędzia rowerowe w ofercie sklepu internetowego Bikester

Torby i pojemniki na narzędzia rowerowe są niezwykle przydatne nie tylko na trasie, lecz także w domowym warsztacie. Chronią niezbędne akcesoria przed działaniem czynników zewnętrznych, umożliwiając przy tym ich wygodne i bezpieczne przechowywanie oraz transport. W katalogu sklepu internetowego Bikester znajdują się torby i pojemniki na narzędzia rowerowe takich producentów, jak Topeak, Muc-Off, O’Neal czy też Birzman.

Rodzaje toreb i pojemników na narzędzia rowerowe

W ofercie sklepu internetowego Bikester dostępne są różne rodzaje toreb i pojemników na narzędzia rowerowe.

Etui

Etui na narzędzia rowerowe wykonane są z odpornych na zabrudzenia i ślady użytkowania materiałów tekstylnych. Posiadają zapięcie na zamek błyskawiczny i cechują się wodoodpornością. Są praktyczne, a przy tym niezwykle stylowe. Etui oferują optymalne rozwiązanie do przechowywanie akcesoriów niezbędnych podczas wycieczki rowerowej – dętki, narzędzi wielofunkcyjnych, wkładów oraz dźwigni do opon. Umożliwiają również bezpieczne przewożenie smartfona i portfela.

Pudełko

Pudełka na narzędzia posiadają sztywną powłokę zewnętrzną i zamek błyskawiczny dzielący je na dwa segmenty. Wewnątrz znajdują się komory z siatkami zabezpieczającymi i podszewką, która zapobiega grzechotaniu. Pudełka mocowane są w uchwytach na bidon.

Worek transportowy

Worki transportowe to zwijane torby na narzędzie wykonane z wodoodpornych tkanin. Posiadają zintegrowaną nasadkę na siodełko i pakowne kieszenie, w których z powodzeniem można przewozić podstawowe narzędzia oraz osobiste przedmioty.

Puszka / Butelka / Bidon

Puszki, butelki i bidony na narzędzia rowerowe to pojemniki, które mocuje się w koszyku na bidon. Wykonane są z niezwykle odpornych materiałów, posiadają zakręcane zamknięcie i idealnie nadają się do schludnego przechowywania niezbędnych akcesoriów. Pojemniki tego typu są sztywne i wytrzymałe, a dzięki umieszczonej wewnątrz wyściółce eliminują odgłosy grzechotania i zapobiegają obijaniu się przedmiotów w czasie jazdy.

Torba

Torby na narzędzia rowerowe wykonane są z wytrzymałych, wodoodpornych materiałów. Wyposażone są w zamek błyskawiczny. W zależności od modelu torby tego typu mogą posiadać dodatkowe kieszenie, pozwalające na przewożenie większej ilości ekwipunku, a także uchwyty umożliwiające ich łatwe przenoszenie. Są niezwykle pakowne i praktyczne, szczególnie przy dłuższych wyprawach.