Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Zestawy narzędzi
Przygotowane przez ekspertów zestawy narzędzi to doskonały początek każdego dobrego warsztatu rowerowego. Wszystkie najważniejsze przyrządy są już w komplecie - zazwyczaj z określonym miejscem - dzięki czemu nie ma uciążliwego szukania odpowiedniego klucza. Oprócz sprawdzonych zestawów startowych można znaleźć bogato wyposażone wersje profesjonalne, których asortyment narzędzi nie pozostawia nic do życzenia. Oferują one kompaktowy i dobrze wyposażony warsztat w drodze i w domu. Ceny wahają się w zależności od ilości i jakości zawartych narzędzi, jak również od samej walizki. Podstawowy zestaw poradzi sobie z okazjonalnymi i mniejszymi naprawami. Jeśli jednak wolisz samemu zająć się reperowaniem i konserwacją, lepiej będzie wybrać zestaw narzędzi wysokiej jakości.

Zestawy narzędzi

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Zestawy narzędzi rowerowych

Niezawodny rower to taki, o którego odpowiednio dbamy, konserwujemy i przeprowadzany wszelkiego rodzaju naprawy od razu, gdy zauważymy problem. W tym celu niezbędne jest oddanie roweru do profesjonalnego serwisu lub też wykonanie wszelkich koniecznych czynności samodzielnie. W obu tych przypadkach niezbędnym wyposażaniem są oczywiście narzędzia, które pozwalają przeprowadzić wszelkie niezbędne czynności serwisowe. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup zestawu narzędzi rowerowych, który zawiera wszystko to, co jest niezbędne do przeprowadzenia podstawowych, a także bardziej zaawansowanych prac serwisowych i konserwacyjnych.

Jakie elementy powinien zawierać zestaw narzędzi rowerowych?

Zestaw narzędzi rowerowych powinien zawierać co najmniej podstawowe narzędzia potrzebne do naprawy i konserwacji roweru. Oto przykład elementów, które powinny się w nim znaleźć:

  • Klucze imbusowe (w różnych rozmiarach) - do regulacji, montażu oraz demontażu różnego rodzaju części w rowerze.
  • Klucze do kół — do demontażu i montażu kół oraz serwisowania piast.
  • Ściągacz łańcucha — do demontażu i montażu łańcucha.
  • Miernik zużycia łańcucha
  • Narzędzia do regulacji i serwisowania hamulców
  • Narzędzia do regulacji przerzutek
  • Klucz do szprych
  • Pompka — do pompowania opon.
  • Narzędzia specjalne — np. klucz do suportu, młotek gumowy, kombinerki, ściągacz zębatki itd.

Dodatkowo profesjonalne zestawy narzędzi rowerowych mogą zawierać bardziej specjalistyczne narzędzia, takie jak klucz dynamometryczny, zestaw do odpowietrzania hamulców hydraulicznych, narzędzia do serwisowania amortyzatorów i wiele więcej.

Dlaczego warto kupić zestaw narzędzi rowerowych?

Zestaw narzędzi rowerowych to zazwyczaj najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie musimy wtedy zastanawiać się nad tym, jakie narzędzia będą nam potrzebne i kupować je osobno, tylko dostajemy wszystko to, co jest niezbędne w jednym zestawie. Dzięki temu żadna usterka nas nie zaskoczy, a w przypadku serwisów rowerowych zakup takiego zestawu jest wręcz niezbędny do tego, aby móc realizować kompleksowe usługi serwisowe na wysokim poziomie.

Nasza oferta narzędzi rowerowych

W ofercie naszego sklepu Bikester posiadamy bogatą ofertą zestawów zawierających narzędzia rowerowe, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do użytku prywatnego jak i w serwisach rowerowych. Zachęcamy więc do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i do zakupów w Bikester.pl.