Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Pokrowce na rower
Jeśli nie masz możliwości przechowywania roweru w suchej piwnicy lub garażu, te wodoodporne pokrowce ochronne są niedrogą i praktyczną alternatywą, która pozwoli Ci utrzymać rower w doskonałym stanie.

Pokrowce ochronne

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
EVOC Chain Cover MTB, czarny
EVOC Chain Cover MTB, czarny
EVOC
Chain Cover MTB, czarny
141,00 zł
SALE

Pokrowce na rower

Innowacją w świecie kolarstwa są nieraz bardzo pomysłowe i praktyczne rozwiązania, dzięki którym jest to tak lubiany i popularny rodzaj aktywności. Wśród nich można wymienić na przykład wieszaki na rowery, które bardzo dobrze sprawdzają się, gdy nie chcemy, by nasz rower zajmował dużo miejsca.

Podobną rolę odgrywają zyskujące popularność pokrowce na rower. Wiadomo, że nie każdy może sobie pozwolić na zawieszenie roweru na ścianie i suficie, ale za to większość osób ma miejsce, by przechować rower w garażu czy piwnicy. Problem pojawia się wówczas, gdy nie chcemy, by kurz, wilgoć czy inne drobnoustroje nasz rower był narażony na uszkodzenia.

Pokrowiec na rower daje właśnie tę ochronę przed zanieczyszczeniami, ale także przed drobnymi szkodami, które mogą wywołać inne przedmioty w pomieszczeniu. Zwłaszcza w garażu, gdy ryzyko zahaczenia podczas parkowania na minimetry jest bardzo duże.

Na BIKESTER znajdują się pokrowce takich marek jak EVOC, Red Cycling Products, czy Topeak, które oferują gwarancję najwyższej jakości swoich produktów. Cechują się one przede wszystkim bardzo mocnymi materiałami, chroniącymi przed wodą, wiatrem, a nawet słońcem. Ponadto są bardzo lekkie i miłe w dotyku, a intuicyjny sposób zamykania na rzep pozwala, na szybkie ściągniecie pokrowca, gdy zajdzie taka potrzeba.

Pokrowiec na koła rowerowe i łańcuch

Powyższe marki oferują jednak nie tylko pokrowce na cały rower. Wśród produktów można znaleźć także pokrowiec na koła rowerowe czy na sam łańcuch. Takie rozwiązanie pozwala przede wszystkim zaoszczędzić miejsce, zwłaszcza jeśli na zimę jesteśmy w stanie rozebrać rower na kilka części. Takie pokrowce będą wówczas nie tylko chronić, ale także staną się idealnym sposobem na przechowanie poszczególnych elementów roweru. Z takim pokrowcem można także przewozić rowery bez obawy, że podczas transportu coś się z nimi stanie.

Widać więc, że pokrowce rowerowe to idealny sposób na to, by zapewnić swojemu pojazdowi suche, czyste i ciepłe warunki niezależnie od miejsca przechowywania czy pogody, dzięki czemu niewątpliwie zwiększymy długość jego stanu świetności.