Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień

Sakwy i kufry

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
VAUDE Big Bike Bag, szary/czarny
VAUDE Big Bike Bag, szary/czarny szary/czarny
VAUDE
Big Bike Bag, szary/czarny
MSRP 705,00 zł 469,00 zł
- 33 %

Sakwy i kufry rowerowe

Dostępne w ofercie sklepu internetowego Bikester sakwy i kufry rowerowe pozwalają na bezpieczne przewożenie jednośladu każdym rodzajem transportu. Choć z daleka wyglądem przypominają walizkę, w rzeczywistości mają jednak formę torby podszytej miękką pianką. Doskonale zabezpieczają rower przed uszkodzeniami mechanicznymi. W katalogu sklepu Bikester znajdują się sakwy i kufry rowerowe takich marek, jak Buds i EVOC.

Rodzaje sakw i kufrów rowerowych

Sakwy i kufry chroniące rower podczas transportu występują w formie zarówno osłon na całe jednoślady, jak i na poszczególne ich części. W katalogu sklepu Bikester znajdują się torby transportowe na rower, torby na koła rowerowe oraz ochronki dla ram rowerowych, kół i innych elementów.

Torby transportowe na rower

Torby transportowe na cały rower gwarantują maksymalną ochronę pojazdu. Zostały zaprojektowane z myślą o tymczasowym przechowywaniu jednośladu w hotelu oraz transporcie samochodem, autobusem lub samolotem. Torby transportowe umożliwiają spakowanie roweru bez konieczności demontażu tylnego koła i pozwalają na utrzymanie wysokości siedzenia. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych osłon i wyściółek zapobiegają uszkodzeniom ramy podczas transportu. Torby transportowe na rower wyposażone są w wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Torby na koła rowerowe

Specjalnie zaprojektowane torby na koła rowerowe chronią koła, oś i pozostałe elementy ich otoczenia przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami podczas transportu jednośladu. Wyposażone zostały w poręczne uchwyty umożliwiające komfortowe przenoszenie.

Ochronki dla ram rowerowych, kół i innych elementów

Na rynku dostępne są wysokiej jakości ochronki dla ram rowerowych, kół i innych elementów. Przybierają one formę wyściełanego zabezpieczenia transportowego.

Materiał wykonania sakw i kufrów rowerowych

Znajdujące się w katalogu internetowego sklepu Bikester sakwy i kufry rowerowe wykonane zostały z bardzo lekkich, a przy tym odpornych na rozdarcia i wysoce wodoodpornych materiałów. Tkaniny te pozwalają skutecznie chronić jednoślad przez uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i zabrudzeniami. Torby zabezpieczające rower w czasie transportu dostępne są w kolorze czarnym i odblaskowym żółtym.