Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Przyczepki rowerowe dla dzieci
Podróżowanie z dziećmi na rowerze to pestka. Wystarczy wybrać odpowiedni fotelik dziecięcy lub przyczepkę rowerową. W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych rodzin stawia na przyczepki do przewozu swoich dzieci. Dlaczego? Ponieważ nawet najmłodsi czerpią przyjemność z bezpiecznej i wygodnej jazdy w tych specjalnych przyczepkach - i są mniej narażeni na wypadki. Dodatkową zaletą jest to, że przyczepki można zazwyczaj przekształcić w praktyczne wózki spacerowe wykorzystujące przednie koło. Zwykle oferują one wystarczającą ilość miejsca na zabawki, kocyki, pieluchy i wszystko inne, co może być potrzebne dzieciom. Za pomocą sprzęgła przyczepka dziecięca może być bez problemu używana z większością rowerów. Wszystkie nasze przyczepki dziecięce spełniają surowe normy bezpieczeństwa do użytku w ruchu drogowym.

Przyczepki dla dzieci

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Przyczepki rowerowe dla dzieci w sklepie online Bikester.pl

Aktywni rodzice, który nie wyobrażają sobie spędzania wolnego czasu bez regularnych treningów, wypadów rowerowych czy biegów po parku nie muszą rezygnować ze sportowej swobody z obawy o problemy z włączeniem w nią swoje pociechy. Wygodne, bezpieczne, a przede wszystkim stabilne przyczepki rowerowe dla dzieci są doskonałą alternatywą dla klasycznych krzesełek rowerowych. W zależności od modelu, konstrukcji i dodatkowych funkcji przewidzianych przez producenta, przyczepka może z powodzeniem posłużyć jako środek transportu przyłączony do roweru, ale i wózek biegowy na lekki jogging z dzieckiem po parku. W Bikester.pl znajdziesz szeroki wybór przyczepek rowerowych najlepszych producentów na rynku europejskim. Jak wybrać tą właściwą?

Przyczepki rowerowe dla dzieci

Przyczepki rowerowe dla dzieci – sposób na aktywny czas z maluchem

Najmłodsze dzieci, zanim zyskają umiejętność samodzielnego siedzenia w foteliku i utrzymywania bezpiecznej pozycji podczas jazdy powinny być przewożone w przyczepce rowerowej. Zabudowana, zabezpieczona, wyważona w sposób zapobiegający przewróceniu się przyczepki na bok konstrukcja, wyposażona dodatkowo w specjalny wkład dla niemowlaków pozwala podróżować na rowerze z dzieckiem bez względu na jego wiek. Stosując przyczepki rowerowe warto oczywiście odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo malucha, upewniając się że przyczepka została właściwie połączona z rowerem, dziecko nie ma szans przemieszczania się wewnątrz podczas jazdy, a sam rowerzysta będzie miał podczas jazdy pełną świadomość dodatkowego pojazdu ciągniętego za sobą.

W najbardziej podstawowym rozumieniu konstrukcji, przyczepki rowerowe dla dzieci to specjalnie przystosowane wózki ze stabilnym systemem mocowania do roweru zapewniającym pewne poruszanie się na rowerze z przyczepką bez ryzyka jej przewrócenia. Na co dzień sprawdzą się nie tylko podczas rodzinnych wyjazdów za miasto czy treningów w parku, ale także przy dojazdach rowerowych po mieście. W zależności od modelu mogą być przystosowane do przewożenia jednego lub dwójki dzieci, dzięki czemu są wymarzonym rozwiązaniem dla aktywnych rodziców poszukujących sposobu na wyjazd rowerowy ze swoimi pociechami.

Jak wybrać przyczepkę rowerową?

Planując zakup przyczepki rowerowej dla dzieci warto dokładnie przemyśleć kilka kwestii związanych z taką forma podróżowania z maluchem. Poszczególne modele dostępne w Bikester.pl mogą różnić się od siebie rozmiarem, kształtem, ale także wielofunkcyjnością. W przypadku przyczepek, które mogą być wykorzystane jako wózek jogginowy producenci stosują zwykle system trójkołowy lub czterokołowy. Ciekawym rozwiązaniem są także przyczepki rowerowe, które na czas zimowy mogą zostać przekształcone w praktyczne, zabudowane sanki: koła mogą zostać wymienione na płozy, dzięki czemu przyczepka rowerowa będzie łatwa do prowadzenia jak wózek nawet po zaśnieżonym parku.

Przyczepki rowerowe dla dzieci w Bikester.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przyczepek rowerowych z 1 lub 2 miejscami siedzącymi marek takich jak Thule, Croozer, Hamax, XLC czy Red Cycling Products. Czołowi producenci są nie tylko gwarancją ciekawego designu, wysokiej estetyki i doskonałego wykonania, ale przede wszystkim jakości, bezpieczeństwa i wielofunkcyjności przyczepek. Zastosowane w poszczególnych modelach systemy wyważenia przyczepki, mocowania jej do roweru czy prowadzenia przystosowują małe pojazdy do poruszania się po terenie miejskim i poza miastem. Nowoczesne przyczepki rowerowe dla dzieci eliminują ryzyko przewrócenia się przyczepki rowerowej, pozwalają na bezpieczne przypięcie dziecka na czas jazdy, oferują schronienie przed słońcem, opadami czy wiatrem, a po odpięciu systemu mocowania rowerowego mogą służyć także jako wózki joggingowe.