Bikester - sklep rowerowy online
Zaoszczędź do 70%1

Bontrager

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • żółty

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Kategorie
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Bontrager Starvos Road Buty Mężczyźni, żółty
Bontrager Starvos Road Buty Mężczyźni, żółty żółty
Bontrager
Starvos Road Buty Mężczyźni, żółty
MSRP 482,99 zł 299,00 zł
  • Warianty: EU 39
- 38 %
SALE DEAL

Ubrania rowerowe i akcesoria na rower Bontrager

Każdy, kto choć raz rozglądał się za nowymi akcesoriami i osprzętem do swojego roweru napotkał prawdopodobnie na ofertę marki Bontrager – jednego z liderów rynku akcesoriów i komponentów rowerowych wypracowującego perfekcyjny kompromis pomiędzy jakością i ceną. Powstała w 1980 roku kalifornijska marka współpracuje od lat z producentem rowerów Trek, aby wspólnie wprowadzać na rynek doskonałe modele rowerów i wyposażenia rowerowego najwyższej jakości w przystępnych cenach. W ofercie Bikester.pl znajdziesz wszystkie elementy oferty Bontrager, jakich możesz potrzebować na przestrzeni całego sezonu kolarskiego.

Bontrager kask

Bontrager – akcesoria rowerowe dla amatorów i profesjonalistów

Kluczem do sukcesu marki Bontrager jest, według jej założycieli, ciągłe skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach rowerzysty. Dla projektantów nie ma wielkiego znaczenia, czy na jednoślad wsiadasz czysto rekreacyjnie, raz w tygodniu, w codziennej drodze do pracy czy w ramach intensywnego treningu przed startami w profesjonalnej rywalizacji. Każdy rowerzysta zasługuje na najwyższej jakości wygodne, bezpieczne i wytrzymałe akcesoria dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i wymagań technicznych. Od kasków, przez części zamienne, po pompki, owijki kierownicy, zabezpieczenia rowerowe i odzież sportową, w ofercie Bontrager możesz znaleźć produkty niezbędne do pełnego wyposażenia rowerzysty przed i w trakcie sezonu. Wybór produktów marki w Bikester.pl jest naprawdę szeroki, bo jak wskazuje marka – akcesoria rowerowe powinny sprawiać, że każda kolejna przejażdżka jest lepsza od poprzedniej.

Historia bezkompromisowej marki Bontrager sięga 1980 roku i kariery jej założyciela, Keitha Bontragera, który w swoim garażu w kalifornijskim Santa Cruz pracował nad rozwianiem innowacyjnych akcesoriów usprawniających i poprawiających przyjemność z jazdy na rowerze. Sam Bontrager już w początkowych latach działalności swojej marki odnosił wielkie sukcesy w motocrossie i MTB. Jego zapał, pasja do dynamicznej i ekstremalnej jazdy oraz rozległa wiedza na temat wymagań i oczekiwań zawodników sprawiły, że marka Bontrager mogła rozwijać się dynamicznie już od dnia swojego startu i po dziś dzień bazuje na dostarczaniu na rynek akcesoriów dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających zawodników.

Kaski rowerowe Bontrager

Pomiędzy wszystkimi kategoriami produktów i akcesoriów, jakie pojawiają się w ofercie amerykańskiego producenta, najwięcej uwagi przyciągają zdecydowanie produkowane przez Bontrager kaski. Twórca marki wywodzi się z motocross i MTB, więc doskonale rozumie potrzebę optymalnego zabezpieczenia zawodnika na czas rywalizacji. Wykorzystywane do produkcji kasków technologie i materiały mają zapewnić im pełną ergonomię, komfort noszenia i najwyższy poziom ochrony głowy w razie upadków i urazów. Od kiedy marka została wykupiona przez firmę Trek, innowacje zdają się jedynie postępować – coraz lżejsze, bardziej ergonomiczne i aerodynamiczne, a jednocześnie w pełni solidne i trwałe kaski rowerowe Bontrager mogą konkurować z najlepszymi i najdroższymi modelami dostępnymi na rynku, z powodzeniem pojawiając się na głowach zawodników w profesjonalnej rywalizacji.

Bontrager – buty rowerowe i odzież sportowa w Bikester.pl

Obok kasków i podstawowych akcesoriów oraz części zamiennych do rowerów, Bontrager inwestuje mocno w rozwój swoich flagowych butów rowerowych oraz wygodnej odzieży sportowej. Wiele uwagi obserwatorów sportu skupiają innowacyjne buty z carbonową podeszwą, która pozwala zachować ich lekkość, sztywność i wytrzymałość, nie ograniczając możliwości perfekcyjnego dopasowania buta do stopy i pełnego komfortu noszenia. Jak podkreślają projektanci Bontrager, wybierając wyposażenie i akcesoria rowerowe nie możesz patrzeć wyłącznie przez pryzmat obietnic lepszych osiągów i wsparcia treningu. Wyniki powinny iść w parze z komfortem i radością ze sportu, na co Bontrager zwraca uwagę w każdym wypuszczanym na rynek projekcie.