Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Bontrager

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Ubrania rowerowe i akcesoria na rower Bontrager

Każdy, kto choć raz rozglądał się za nowymi akcesoriami i osprzętem do swojego roweru napotkał prawdopodobnie na ofertę marki Bontrager – jednego z liderów rynku akcesoriów i komponentów rowerowych wypracowującego perfekcyjny kompromis pomiędzy jakością i ceną. Powstała w 1980 roku kalifornijska marka współpracuje od lat z producentem rowerów Trek, aby wspólnie wprowadzać na rynek doskonałe modele rowerów i wyposażenia rowerowego najwyższej jakości w przystępnych cenach. W ofercie Bikester.pl znajdziesz wszystkie elementy oferty Bontrager, jakich możesz potrzebować na przestrzeni całego sezonu kolarskiego.

Bontrager kask

Bontrager – akcesoria rowerowe dla amatorów i profesjonalistów

Kluczem do sukcesu marki Bontrager jest, według jej założycieli, ciągłe skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach rowerzysty. Dla projektantów nie ma wielkiego znaczenia, czy na jednoślad wsiadasz czysto rekreacyjnie, raz w tygodniu, w codziennej drodze do pracy czy w ramach intensywnego treningu przed startami w profesjonalnej rywalizacji. Każdy rowerzysta zasługuje na najwyższej jakości wygodne, bezpieczne i wytrzymałe akcesoria dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i wymagań technicznych. Od kasków, przez części zamienne, po pompki, owijki kierownicy, zabezpieczenia rowerowe i odzież sportową, w ofercie Bontrager możesz znaleźć produkty niezbędne do pełnego wyposażenia rowerzysty przed i w trakcie sezonu. Wybór produktów marki w Bikester.pl jest naprawdę szeroki, bo jak wskazuje marka – akcesoria rowerowe powinny sprawiać, że każda kolejna przejażdżka jest lepsza od poprzedniej.

Historia bezkompromisowej marki Bontrager sięga 1980 roku i kariery jej założyciela, Keitha Bontragera, który w swoim garażu w kalifornijskim Santa Cruz pracował nad rozwianiem innowacyjnych akcesoriów usprawniających i poprawiających przyjemność z jazdy na rowerze. Sam Bontrager już w początkowych latach działalności swojej marki odnosił wielkie sukcesy w motocrossie i MTB. Jego zapał, pasja do dynamicznej i ekstremalnej jazdy oraz rozległa wiedza na temat wymagań i oczekiwań zawodników sprawiły, że marka Bontrager mogła rozwijać się dynamicznie już od dnia swojego startu i po dziś dzień bazuje na dostarczaniu na rynek akcesoriów dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających zawodników.

Kaski rowerowe Bontrager

Pomiędzy wszystkimi kategoriami produktów i akcesoriów, jakie pojawiają się w ofercie amerykańskiego producenta, najwięcej uwagi przyciągają zdecydowanie produkowane przez Bontrager kaski. Twórca marki wywodzi się z motocross i MTB, więc doskonale rozumie potrzebę optymalnego zabezpieczenia zawodnika na czas rywalizacji. Wykorzystywane do produkcji kasków technologie i materiały mają zapewnić im pełną ergonomię, komfort noszenia i najwyższy poziom ochrony głowy w razie upadków i urazów. Od kiedy marka została wykupiona przez firmę Trek, innowacje zdają się jedynie postępować – coraz lżejsze, bardziej ergonomiczne i aerodynamiczne, a jednocześnie w pełni solidne i trwałe kaski rowerowe Bontrager mogą konkurować z najlepszymi i najdroższymi modelami dostępnymi na rynku, z powodzeniem pojawiając się na głowach zawodników w profesjonalnej rywalizacji.

Bontrager – buty rowerowe i odzież sportowa w Bikester.pl

Obok kasków i podstawowych akcesoriów oraz części zamiennych do rowerów, Bontrager inwestuje mocno w rozwój swoich flagowych butów rowerowych oraz wygodnej odzieży sportowej. Wiele uwagi obserwatorów sportu skupiają innowacyjne buty z carbonową podeszwą, która pozwala zachować ich lekkość, sztywność i wytrzymałość, nie ograniczając możliwości perfekcyjnego dopasowania buta do stopy i pełnego komfortu noszenia. Jak podkreślają projektanci Bontrager, wybierając wyposażenie i akcesoria rowerowe nie możesz patrzeć wyłącznie przez pryzmat obietnic lepszych osiągów i wsparcia treningu. Wyniki powinny iść w parze z komfortem i radością ze sportu, na co Bontrager zwraca uwagę w każdym wypuszczanym na rynek projekcie.