Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

KED

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Bogactwo wzorów i jakość kasów rowerowych KED

Dobrej jakości kask rowerowy powinien być elementem podstawowego wyposażenia nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Świadomość użytkowników rośnie w tej kwestii z roku na rok, ale w dalszym ciągu pojawia się wiele osób niechętnych do korzystania z kasku, za przyczynę podając przede wszystkim niewygodną konstrukcję. Marka KED wychodzi jednak naprzeciw takim zarzutom – tworzone przez nią kaski rowerowe to nie tylko gustowne wzornictwo, ciekawa kolorystyka i atrakcyjny design, ale przede wszystkim komfort noszenia i bezpieczeństwo, o które na rowerze warto zadbać szczególnie.

Kaski KED

KED – kaski rowerowe z przemyślanym projektem

Niemiecka marka KED działająca na rynku już od 1995 roku wie doskonale, jak wrażliwy jest rowerzysta poruszający się po drodze wśród samochodów, na rowerowym szlaku w górach, czy nawet na ścieżce rowerowej w centrum miasta. Brak jakiegokolwiek zabezpieczenia w postaci kasku czy ochraniaczy sprawia, że w razie upadku lub zderzenia ryzyko urazów i poważnych kontuzji jest bardzo wysokie, włączając w to urazy głowy mogące okazać się tragiczne w skutkach. KED stawia więc bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Wszystkie elementy projektów kasków rowerowych są precyzyjnie przemyślane, przetestowane i dopasowane do potrzeb użytkownika, od wyboru materiału, przez design wewnętrznej wkładki ochronnej, aż po zewnętrzną skorupę i otwory wentylacyjne.

Kaski KED są produkowane z myślą o jeździe miejskiej oraz górskiej i dedykowane zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych użytkowników. Osiągane w testach zderzeniowych wyniki pozwalają utrzymać marce wysokie miejsce w czołówce rynku – kaski rowerowe KED wykorzystują zarówno sprawdzone i popularne, jak i własne technologie (np. K-Star) dla zapewnienia największego poziomu bezpieczeństwa głowy podczas jazdy. Kaski posiadają wbudowaną przestrzeń na montaż adaptera do kamer, tak by możliwe było korzystanie z nagrywania podczas jazdy górskiej.

KED: kolorowe kaski dziecięce na rower

Do przekonania najmłodszych adeptów kolarstwa o konieczności noszenia kasku na głowie potrzebne są dwa elementy: dobry przykład w środowisku, a więc noszenie kasków przez dorosłych, a także ciekawy design, dzięki któremu kask będzie dla dziecka atrakcyjnym dodatkiem do roweru. W pierwszej kwestii marka pozostawia działanie w rękach rodziców, dostarczając im wyjątkowo wygodne i stylowe kaski dla dorosłych. Kwestia stylistyki i designu pozostaje jednak po stronie marki – ciekawe połączenia kolorystyczne i atrakcyjne wzornictwo przyciąga uwagę najmłodszych, pozwalając na dopasowanie wyglądu kasku do rowerka, stroju rowerowego czy uwielbianych postaci z bajek, które wielokrotnie gościły w projektach kasków KED. Co ważne, producent nie ogranicza konstrukcji kasku dziecięcego na rower do jednej, uniwersalnej skorupy – w ofercie pojawiają się zarówno kaski typu orzeszek, jak i te przystosowane do ochrony głowy podczas jazdy na rowerze górskim czy BMX. Tam, gdzie zaczyna się dziecięca przygoda, KED zadba o bezpieczeństwo głowy młodego kolarza.

Marka KED w ofercie Bikester.pl

Dostępne w naszym sklepie internetowym kaski rowerowe niemieckiej marki KED to produkty powstające w niemieckich fabrykach producenta, wielokrotnie testowane, sprawdzane i udoskonalane w celu osiągnięcia najwyższej jakości i optymalnego poziomu bezpieczeństwa. KED upewnia się, że wszystkie materiały wykorzystywane w produkcji zapewnią długą żywotność i wysoką trwałość konstrukcji, zapewniając skuteczną ochronę dla głowy podczas upadków rowerowych. W naszej ofercie znajdziesz kaski rowerowe MTB, szosowe, miejskie i trekkingowe, kaski na rowery elektryczne oraz kaski dziecięce.