Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
LOOK
LOOK – twórca pedałów systemowych
Marka LOOK koncentruje się na tworzeniu najlepszych innowacyjnych produktów w ramach akcesoriów rowerowych. Look jest już przy tym właścicielem ponad 160 patentów. Dzięki temu firma LOOK została w 2009 r. okrzyknięta najbardziej innowacyjną marką roku we Francji. Francuski producent był pionierem w dziedzinie pedałów systemowych i karbonowych ram rowerowych. Wielu zawodowych sportowych kolarzy aktywnie wspieranych jest przez LOOK.

Look

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czerwony

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Look Geo City Grip Pedały, czerwony
Look Geo City Grip Pedały, czerwony
Look
Geo City Grip Pedały, czerwony
319,99 zł
SALE

Look

Dla pasjonatów, amatorów i profesjonalistów marka Look do wielu lat przygotowuje najlepsze akcesoria rowerowe, które gwarantują komfort podczas uprawiania sportu, ale też pomagają zwiększyć wydajność, pomagają w osiąganiu lepszych wyników oraz zmniejszają ryzyko wypadków.

Look – renomowana firma z tradycjami

Francuska firma od wielu dekad działa na rynku kolarskim i dzięki swoim nowatorskim pomysłom oferuje praktyczne oraz wygodne rozwiązania dla wielbicieli jazdy na rowerze. Zespół specjalistów systematycznie pracuje nad innowatorskimi rozwiązaniami, co przekłada się na ilość patentów posiadanych przez markę, a przez lata działalności uzyskała ich już ponad 160. Tak długie istnienie tego producenta pokazuje, że oferowane przez niego produkty są uznawane oraz doceniane przez miłośników kolarstwa czy profesjonalnych zawodników. Wśród asortymentu można znaleźć legendarne i polecane wiązania rowerowe, karbonowe ramy oraz nowoczesne pedały systemowe. Autorskie projekty, dbałość o każdy detal i wykorzystywanie najlepszych jakościowo materiałów powoduje, że Look jest pionierem oraz trendsetterem w projektowaniu elementów kolarskich.

Wiele produktów i świetna jakość- Look

Look posiada bardzo rozbudowany asortyment, do którego wciąż dodawane są nowe elementy, aby każdy zainteresowany klient mógł znaleźć dla siebie idealną propozycję. Z tego powodu firma projektuje pedały systemowe dla różnych rodzajów jazdy, od wyczynowych, przez szosowe, a kończąc na miejskiej czy typowo rekreacyjnej. Taka wielość to szansa, by dostosować rozmiar czy tworzywo do konkretnych potrzeb. Producent używa do produkcji środków wiążących, tworzyw sztucznych z gumą czy stali, zatem produkty są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, co jest szczególnie ważne przy częstej eksploatacji. Do tego w ofercie można znaleźć modele o różnych wielkościach. Większe opcje będą idealne do ekstremalnej czy górskiej jazdy, gdzie potrzebna jest większa powierzchnia do nacisku, a but ma wówczas lepszą stabilność. Co więcej, w portfolio marki można znaleźć inne, niezbędne elementy dla rowerzysty, jak choćby bloki do pedałów, uchwyty na butelkę oraz śruby mocujące. Taka paleta wyrobów pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne w jednym miejscu, zatem można zaoszczędzić podczas zakupów.