Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
E-rowery dla dzieci i młodzieży - gwarancja szczęścia dla najmłodszych
Od trzeciego roku życia dzieci zaczynają jeździć na rowerze. Zanim jednak możliwe będą długie wycieczki z rodzicami, musi upłynąć jeszcze kilka lat. Niektórzy producenci oferują specjalne rowery elektryczne dla dzieci i młodzieży, aby zrekompensować różnicę w sprawności fizycznej między małymi i dużymi fanami rowerów. Jest to możliwe dzięki coraz mniejszym i lżejszym silnikom i akumulatorom. W ten sposób zwiększa się dystans, jaki nasi najmłosi mogą pokonać. A zabawa jest jeszcze wieksza i pozornie cieżkie podjazdy mogą być pokonane bez wysiłku. Nie ma mowy o dziecięcych frustracjach z powodu nie nadążania za rodzicami na wycieczkach. Wyrastają za to na entuzjastycznych rowerzystów, którzy nie chcą już zsiadać z roweru.

Rowery elektryczne dla dzieci

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Rowery elektryczne dla dzieci

Dzieci to prawdziwi miłośnicy jazdy na rowerze. Już od najmłodszych lat uczą się jeździć – najpierw na rowerkach biegowych s'cool, później na czterech kółkach, a ostatecznie – na dwóch kołach. Uwielbiają przy tym prędkość, jaką są w stanie rozwinąć, a także czerpią radość z przebytych dystansów – zwłaszcza tych bardzo długich. Jeśli zatem dziecko potrafi już samodzielnie i bezpiecznie poruszać się na dwóch kółkach, warto wybrać dla niego rower elektryczny.

Rowerek elektryczny dla dziecka – kiedy warto go kupić?

Współcześnie rowery elektryczne wyróżniają się lekkością dzięki mniejszym akumulatorom. Dzięki temu na rowerach tego typu mogą już jeździć maluchy, które dopiero co opanowały umiejętność samodzielnego poruszania się na jednośladzie. Z pewnością rower z dodatkowym napędem, który będzie wspomagał ich codzienne przemieszczanie się, sprawi, iż chętniej będą wybierać na przejażdżki rowerowe.

W sklepie Bikester proponujemy rowery elektryczne dla dzieci w każdy wieku. Jazda na nich z pewnością będzie łatwiejsza niż na tradycyjnych jednośladach, a zabawa… Zdecydowanie lepsza. Trudno się temu dziwić – spora prędkość przy jednoczesnym wspomaganiu podczas pedałowania to chyba najlepsze rozwiązanie dla pełnych energii dzieci.

Jaki rower elektryczny dla dziecka

Rower elektryczny dla dziecka to także doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które uwielbiają spędzać czas wolny na wycieczkach rowerowych. Zazwyczaj małe dzieci, które dopiero co opanowały jazdę na jednośladzie, nie są w stanie nadążyć za swoimi opiekunami. Rower elektryczny zmniejsza frustrację tym spowodowaną i sprawia, że dziecko samo będzie proponowało taką formę spędzania czas.

Dziecięce rowery elektryczne w sklepie Bikester

Rowery elektryczne dla dzieci wsystępują w różnych rozmiarach. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę na średnicę kół i dostosować wielkość roweru do wieku swojego dziecka. W naszym sklepie Bikester proponujemy szeroki wybór e-rowerów dla dzieci w każdym wieku. Proponujemy elektryczne rowery między innymi takich producentów jak s’cool czy Lapierre, zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania przy wykorzystaniu najnowszych technologii.