Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Rowery elektryczne S-Pedelec 45km/h

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Rowery elektryzne s-pedelec 45km/h

Szybka jazda na rowerze elektrycznym? Pewnie! Rowery elektryczne S-Pedelec Stromer to zupełnie nowe możliwości, jeśli chodzi o jazdę na jednośladzie. Co ważniejsze – tylko na tego rodzaju e-bike’ach można rozwinąć prędkość do nawet 45 km/h. W ofercie sklepu Bikester posiadamy kilka propozycji e-rowerów z serii S-Pedelec od różnych producentów.

Czym charakteryzuje się rower elektryczny S-Pedelec?

Pomimo tego, że rowery elektryczne posiadają napęd wspomagający rozwijanie większych prędkości w trakcie tradycyjnego pedałowania, nie są one w stanie poruszać się tak szybko, jak jednoślady S-Pedelec. Rowery elektryczne S-Pedelec posiadają dodatkowe wspomaganie, dzięki któremu możliwe jest poruszanie się na rowerze z prędkością maksymalną do 45 km/h. Oznacza to, że tego typu rower w przestrzeni miejskiej rozwija prędkość niemal taką samą, jak samochody osobowe.

Literka S, jaka poprzedza główną nazwę, oznacza nic innego jak prędkość (z języka angielskiego speed). Poszczególne elementy wyposażenia roweru elektrycznego S-Pedelec również zostały podrasowane, aby nie tylko umożliwić szybsze poruszanie się na jednośladzie, ale także po to, aby zapewnić podróżującemu maksymalne bezpieczeństwo.

Lepsze hamulce, a także mocna przyczepność roweru do drogi sprawi, że rowerem z serii S-Pedelec można bez obaw jeździć po mieście nawet w godzinach największego ruchu. E-bike S-Pedelec sprawdzi się także w podróży na dłuższe dystanse.

Jakie uprawnienia należy posiadać, aby jeździć rowerem z serii S-Pedelec?

Z racji tego, że rower elektryczny S-Pedelec rozwija znacznie większą prędkość niż tradycyjny rower, jego posiadacz powinien posiadać prawo jazdy kategorii AM lub B. Honorowana jest także karta motorowerowa wydana przed 2013 roku.

Co ciekawe, rower elektryczny S-Pedelec należy zarejestrować jako motorower, a także wykupić odpowiednie ubezpieczenie.

Jaki S-Pedelec wybrać dla siebie?

Szczególnie polecane są rowery elektryczny S-Pedelec producenta Stromer. Poszczególne modele zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kolarzowi jak największe bezpieczeństwo i komfort, przy jednoczesnym odczuwaniu przyjemności z jazdy. Rowery S-Pedelec dostępne w sklepie Bikester to gwarancja wysokiej wydajności oraz jakości.