Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień

Rowery transportowe

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Min. zasięg w km

km
km

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Creme Happy Wagon 5-rz., biały
Creme Happy Wagon 5-rz., biały biały
Creme
Happy Wagon 5-rz., biały
18.899,00 zł
  • Warianty: 44,5cm (24")

Rowery transportowe elektryczne

Poszukujesz roweru elektrycznego, idealnego do przewozu przesyłek? Na pewno stawiasz zatem na wydajność akumulatora, wzmocnioną konstrukcję, dzięki której przewieziesz więcej pakunków i na stylowy wygląd. Jeśli tak, to doskonale się składa, dlatego że dostępne u nas rowery np. od Benno Bikes doskonale spełniają wszystkie te kryteria!

Komfort na każdym etapie podróży

Jazda z obciążeniem na dłuższych trasach potrafi być wyzwaniem dla Twojego organizmu. Aby mu ulżyć, koniecznie postaw na rower, dzięki któremu będziesz mieć szansę na przyjęcie komfortowej dla Twoich pleców pozycji. Pomogą Ci w tym rowery znajdujące się w naszej ofercie, zapewniając Ci pełen komfort oraz kontrolę nad pojazdem.

Stawiamy na oferowanie naszym odbiorcom rowerów uniwersalnych, doskonale sprawdzających się w praktycznie każdej sytuacji. Dlatego też nasze elektryczne rowery transportowe są kompatybilne m.in. ze wszystkimi modelami fotelików dziecięcych, jakie możesz znaleźć na rynku.

Rower transportowy o wszechstronnym zastosowaniu

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko przemieścić się do pracy, załatwić sprawy na mieście, czy też marzy Ci się weekendowy wypad na łono natury – nasze rowery elektryczne doskonale zdadzą egzamin w każdej z tych sytuacji. Jest tak m.in. ze względu na zastosowanie w rowerach systemów takich, jak Active Line, dedykowanych, jak sama nazwa sugeruje, dla osób uwielbiających aktywny tryb życia. Jest to system odpowiadający za dostarczanie większej dawki mocy, a także za wspomaganie na trasie dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu czujników.

Dlaczego warto kupić rower elektryczny transportowy?

Klasyczny e-bike potrafi dać dużo przyjemności z jazdy, aczkolwiek nie zawsze zapewnia możliwość zabrania ze sobą tylu pakunków, ilu będziesz ze sobą potrzebować na trasie. Tymczasem rower typu cargo będzie w stanie wytrzymać dużo większą ładowność, a do tego gwarantuje Ci możliwość zamontowania dodatkowych koszy, w których przewieziesz swoje bagaże, nie tracąc przy tym nic ze swojego stylowego wyglądu.