Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Czapki triathlonowe

4 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary
  • różowy
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
OMM Breeze Czapka, różowy
OMM Breeze Czapka, różowy
OMM
Breeze Czapka, różowy
MSRP 138,00 zł 99,00 zł
  • Warianty: S/M
- 28 %
SALE
Buff Speed Czapka
Buff Speed Czapka
Buff
Speed Czapka
MSRP 140,99 zł 99,00 zł
  • Warianty: L/XL | 57-61cm
- 29 %
SALE
Buff Speed Czapka, czarny
Buff Speed Czapka, czarny
Buff
Speed Czapka, czarny
MSRP 143,99 zł 99,00 zł
  • Warianty: L/XL | 57-61cm
- 31 %
SALE
La Sportiva Zenith Sun Czapka, szary
La Sportiva Zenith Sun Czapka, szary
La Sportiva
Zenith Sun Czapka, szary
MSRP 184,00 zł 129,00 zł
  • Warianty: S
- 29 %
SALE

Czapki triathlonowe

Uprawianie sportów zawsze wiąże się z koniecznością odpowiedniego przygotowania. Warto dodać, że nie chodzi tu wyłącznie o dobrą formę, ale również wyposażenie i prawidłowy ubiór. Jednym z podstawowych elementów jest tutaj czapka triathlonowa, której noszenie zwiększa komfort podczas aktywności fizycznej.

Czapka triathlonowa – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Każdy triathlonista musi mieć w swoim wyposażeniu czapkę, która nie tylko ochroni głowę przed słońcem, ale również umożliwi wentylację. Podczas zakupu takiej czapki, należy odpowiednio dopasować rozmiar do głowy, aby komfort noszenia był jeszcze lepszy. Noszenie czapki podczas jazdy na rowerze oraz innych aktywności fizycznych, tj. bieganie to niezwykle istotna kwestia mająca wpływ na zdrowie sportowca.

Jakie są zalety czapki triathlonowej?

Wyróżniamy wiele zalet czapek triathlonowych. Dzięki daszkowi czapka ta skutecznie chroni oczy oraz twarz przed promieniami słonecznymi. Poza tym nakrycie głowy idealnie ochroni również twarz przed deszczem w momencie, gdy dojdzie do załamania pogody.

Czapka zwiększa także bezpieczeństwo zwłaszcza w czasie letnim, kiedy słońce mocno grzeje. Zagrożenie związane z długim przebywaniem na słońcu może mieć poważne konsekwencje, dlatego podczas uprawiania sportu dobrze jest zachować rozwagę.

Czapkę triathlonową można nosić nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale też, na co dzień. Wybierając takie nakrycie głowy znanych marek i od zaufanych sprzedawców nie musimy się martwić, że będzie ono niewygodna lub złej jakości.

Czapki triathlonowe nie tylko z daszkiem

Jeżeli szukamy czapki, która sprawdzi się idealnie w chłodniejsze dni świetną propozycją, będzie czapka bez daszka. Dzięki temu ochrona przed zimnem stanie się jeszcze lepsza, a komfort podczas uprawiania aktywności fizycznej się zwiększy.

Wybór czapek jest na tyle duży, że każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Co więcej, ta część garderoby z uwagi na wiele modeli i wzorów jest skierowana dla kobiet i mężczyzn. Różne materiały wykorzystywane do szycia czapek także w pewnym stopniu ułatwiają wybór, gdyż możemy dopasować czapkę w zależności od potrzeb.