Bikester - sklep rowerowy online
Rowerowe przygody w weekend

Dowiedz się więcej o nowym VOTEC VRC

Gdzie sie dziś wybierzesz? Na asfalt? Na szutrowe drogi? Gdziekolwiek?

Złam zasady. Zdefiniuj na nowo swoje rozumienie idealnej jazdy. Nie ma znaczenia, kiedy i gdzie jeżdzisz swoim Votec VRC. Nie musisz byc zdany tylko na jeden rodzaj terenu.

Oczywiście, że jest niezliczona ilość modeli rowerów szutrowych i wyścigowych z kilkoma dodatkowymi milimetrami prześwitu, ale VRC to zupełnie inny kaliber. Zdecydowaliśmy się zbudować sportowy rower szosowy bez typowych kompromisów i zerwać z powszechnymi konwencjami. Aerodynamika jest ważna, ale to nie wszystko. Jesteśmy przekonani, że dotrzesz do celu szybciej i sprawniej, zwłaszcza dzięki zwiększonemu komfortowi.

VRC jest Twoim idealnym pojazdem na ucieczkę od codzienności, pozwalającym na swobodną jazdę przez długie godziny w siodle.

Zdobywca nagrody Design Innovation Award 2020

Nowy Votec VRC Pro łączy w sobie klasyczny wygląd i wyrafinowane funkcje z nowoczesnym rowerem szosowym, który daje możliwość zjechania z asfaltowej drogi. Dzięki prześwitowi pomiędzy oponami do 35 mm i górnym rurkom tylnego trójkąta o zwiększonym stopniu zgodności, nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go w terenie. Jedną z najbardziej rzucających się w oczy cech jest unikalna konstrukcja zacisku sztycy siodełka, która pozwala na wkładanie i wyjmowanie sztycy bez konieczności ponownej regulacji wysokości siodełka. Ponadto wiele z gwintów stanowi integralną część ramy, a nie jest wklejanych, co zapobiega ich łatwemu uszkodzeniu. Najwyższej klasy specyfikacja, wewnętrzne prowadzenie przewodów jest uporządkowane, a stosunek ceny do jakości jest doskonały.
Geometria zorientowana na wytrzymałość oferuje opanowane, dobrze wyważone prowadzenie i doskonale pasuje do zamierzonego obszaru zastosowania roweru.
Votec VRC Pro punktuje swoim unikalnym językiem projektowania i daje swobodę jazdy po różnych nawierzchniach, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie!

Vonrafael for Votec

VOTEC VRC

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
VOTEC VRC Zestaw błotników, czarny
VOTEC VRC Zestaw błotników, czarny czarny
VOTEC
VRC Zestaw błotników, czarny
157,99 zł * 119,00 zł
  • Warianty: XXL
- 24 %
VOTEC VRC Zestaw przedniej przerzutki, czarny
VOTEC VRC Zestaw przedniej przerzutki, czarny czarny
VOTEC
VRC Zestaw przedniej przerzutki, czarny
67,99 zł * 49,00 zł
- 27 %