Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Rowery szosowe WYPRZEDAŻ

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Wyprzedaż rowerów szosowych w sklepie Bikester

Internetowy sklep rowerowy Bikester przygotował wyprzedaż rowerów szosowych damskich i męskich. Obniżki objęły jednoślady z kołami o średnicy 27,5, 28 oraz 29 cali. W katalogu wyprzedażowym znajdują się modele z ramą wykonaną z ultralekkiego włókna węglowego i aluminium, a także stali oraz tytanu. Większość rowerów objętych obniżkami wyposażona została w hydrauliczne hamulce tarczowe, dostępne są również jednoślady z mechanicznymi hamulcami tarczowymi oraz hamulcami szczękowymi. Rabat, jaki można otrzymać na zakup roweru szosowego w sklepie internetowym Bikester, wynosi od 15% do nawet 34%!

Rowery szosowe – najlepsze okazje

Wśród najlepszych okazji z oferty sklepu Bikester należy wymienić 24% rabatu na rower Ridley Bikes Fenix SL Ultegra Mix, 23% zniżki na rower Cube Litening C:68 SLT Disc oraz 19% rabatu na model Astra Disc Chorus włoskiego producenta rowerów Basso.

Ridley Bikes Fenix SL Ultegra Mix

Ridley Bikes Fenix SL Ultegra Mix to rower zaprojektowany z myślą o wydajności i komforcie. Jest jednym z najlepszych jednośladów wyczynowych na długie dystanse. Oferuje precyzyjne prowadzenie i błyskawicznie reaguje na każde naciśnięcie pedału. Wyposażony jest w ramę z włókna węglowego, wyścigową kierownicę, hamulce szczękowe Forza Stratos oraz przerzutki Shimano. Doskonale nadaje się zarówno dla początkujących rowerzystów, jak i doświadczonych, profesjonalnych kolarzy.

Cube Litening C:68 SLT Disc

Cube Litening C:68 SLT Disc to doskonały rower wyścigowy zaprojektowany z myślą o kolarzach szosowych, którzy chcą poprawić swoje wyniki. Został wyposażony w ultralekką ramę z włókna węglowego oraz kierownicę wyścigową wykonaną z tego samego tworzywa. Posiada hamulce tarczowe i przerzutki Shimano. Doskonale przemyślana konstrukcja roweru umożliwia wydajne przenoszenie sił, precyzyjnie przekazuje impulsy kierowania i poprawia komfort jazdy na długich trasach.

Basso Astra Disc Chorus

Basso Astra Disc Chorus jest rowerem wyścigowym obiecującym wspaniałe osiągi. Dzięki doskonale przemyślanej geometrii jednoślad łączy agresywne cechy z wygodną pozycją. Rower wyposażony jest w ramę z włókna węglowego, aluminiową kierownicę wyścigową oraz hamulce i przerzutki marki Campagnolo.

Sklep internetowy Bikester zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą wyprzedaży obejmującą również inne modele rowerów szosowych.