Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Rowery trekkingowe WYPRZEDAŻ

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Wyprzedaż rowerów trekkingowych

Rowery trekkingowe stanowią połączenie roweru górskiego z szosowym. Doskonale nadają się do jazdy po trudnym terenie i z łatwością pokonują wyboje oraz koleiny. Dobrą amortyzację zapewnia im widelec ze skokiem w granicach od 50 do 56 milimetrów. Dzięki węższym niż w typie MTB oponom, rowery trekkingowe potrafią rozwijać większą prędkość, co ma znaczenie przede wszystkim przy dalekich wyprawach. Posiadają również szereg przydatnych w długich podróżach udogodnień w postaci dodatkowego sprzętu, takiego jak błotniki, stopki, oświetlenie, uchwyty i bagażnik. Rowery trekkingowe wyposażone są w wygodne siodełko i umożliwiają zachowanie wyprostowanej pozycji ciała w trakcie prowadzenia, dzięki czemu są niezwykle ergonomiczne. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w trakcie dalekich wycieczek oraz jako codzienny środek transportu. Sklep internetowy Bikester przygotował wyprzedaż rowerów trekkingowych. Klienci mogą skorzystać z rabatów sięgających nawet 47%!

Rowery trekkingowe – najlepsze okazje

Najlepsze okazje w sklepie Biker dotyczą rowerów trekkingowych marki Ortler. Najwyższą obniżką zostały objęte modele Saragossa, Montana Trapez oraz Bergen 400 Wave.

Ortler Saragossa

Ortler Saragossa to rower trekkingowy wyposażony w aluminiową ramę typu Diament, która charakteryzuje się optymalną stabilnością oraz doskonałą sprężystością i umożliwia komfortową jazdę w pozycji częściowo nachylonej. Jednoślad posiada przerzutki Shimano oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Clarks. Jest ponadto wyposażony w wygodne siodełko Selle Royal Essenza Moderate oraz bagażnik i błotniki poprawiające komfort jazdy w czasie długich wypraw.

Ortler Montana Trapez

Ortler Montana Trapez to model roweru trekkingowego opartego na trapezowej ramie z aluminium, która ułatwia zsiadanie i wsiadanie. Jednoślad posiada przerzutki i hamulce Shimano oraz wygodne żelowe siodełko Selle Royal VLS 5192. Ortler Montana Trapez wyposażony jest ponadto w silnik elektryczny Shimano, zasilany akumulatorem litowo-jonowym tego samego producenta. Dzięki niemu możliwe jest pokonywanie dalszych odległości.

Ortler Bergen 400 Wave

Rower trekkingowy Ortler Bergen 400 Wave wyposażony jest w aluminiową ramę Wave, przerzutki Shimano oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Y-2. Posiada aluminiowy bagażnik oraz błotniki wykonane z włókna sztucznego. Wsparcie dla rowerzysty oferuje silnik Bosch zasilany akumulatorem litowo-jonowym tego samego producenta.

Sklep internetowy Bikester posiada w swojej ofercie wyprzedażowej również wiele innych modeli wysokiej jakości rowerów trekkingowych.