Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Akcesoria do trenażerów
Sam w sobie trenażer rolkowy nie zawsze jest dobrą opcją na trening w pomieszczeniu. Bogata oferta akcesoriów uzupełniających może znacząco wpłynąć na jakość, efektywność i atrakcyjność trenowania w domu. Oprócz adapterów pasujących do różnych układów osi w przypadku rolek sztywnych wymienić należy drobne dodatki o dużej skuteczności, takie jak podpórka koła przedniego czy pochłaniacz potu, ale też przyrządy do pomiaru wyników i interaktywne płyty z treningami na DVD, które tchną w trening w domu najprawdziwszy powiew wiosny. Nie bez powodu w asortymencie są też odpowiednie, wyjątkowo cienkie opony typu slick do trenażerów rolkowych. Z takim wyposażeniem można już zacząć trenować.

Akcesoria do trenażerów

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Seria

  • Wahoo KICKR 1

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Elite Pro Tec Plus Osłona potowa
Elite Pro Tec Plus Osłona potowa
Elite
Pro Tec Plus Osłona potowa
150,99 zł
SALE
Wahoo KICKR Stolik
Wahoo KICKR Stolik
Wahoo
KICKR Stolik
1.409,00 zł
darmowa wysyłka
SALE
Saris Bluetooth Pamięć USB
Saris Bluetooth Pamięć USB
Saris
Bluetooth Pamięć USB
MSRP 187,99 zł 69,00 zł
- 63 %
SALE
Porady na temat stacjonarnego treningu rowerowego

Szukasz pomocy w wyborze trenażera?

Dowiedz się więcej

Akcesoria do trenażerów rowerowych

Trenażery to urządzenia, które przekształcają rower w sprzęt stacjonarny i pozwalają na wykonywanie treningu kolarskiego w domowym zaciszu. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie formy na odpowiednim poziomie nawet podczas zimowych miesięcy. By poprawić komfort użytkowania trenażera rowerowego, warto skorzystać z bogatej oferty akcesoriów uzupełniających, które mogą znacząco wpłynąć na jakość, efektywność, a także atrakcyjność domowego treningu. W katalogu sklepu internetowego Bikester znajdują się różnorodne akcesoria do trenażerów rowerowych takich producentów, takich jak Wahoo, ZYCLE, Elite czy też Tacx.

Akcesoria do trenażerów rowerowych

Do grupy akcesoriów do trenażerów rowerowych zalicza się wszystkie elementy, które sprawiają, że użytkowanie tego urządzenia jest bardziej efektywne i satysfakcjonujące.

Opony

Opony do trenażerów rowerowych wykonane są ze specjalnej mieszanki gumowej, która minimalizuje ryzyko przegrzania i poślizgu, tym samym zmniejszając zużycie. Opony tego typu są cichsze od opon montowanych w normalnych jednośladach. Należy pamiętać, że nie nadają się one do użytku na zewnątrz.

Maty podłogowe

Maty podłogowe są wodoodporne, antypoślizgowe i zlicowane z podłogą, przez co są w stanie powstrzymać przesuwanie się trenażera w czasie treningu. Są grube i zapewniają doskonałą izolację akustyczną, dzięki czemu trenażer pracuje jeszcze ciszej, a użytkownik nie wejdzie w konflikt z innymi domownikami lub sąsiadami.

Interaktywne symulatory górskie

Interaktywne symulatory górskie pozwalają na podnoszenie i opuszczanie przodu roweru, symulując pochylenie trasy do 20%. Dzięki temu urządzeniu trenażer może być wykorzystywany do intensywnych treningów przygotowujących do jazdy w terenie górskim.

Zestawy podłączeniowe

Zestawy podłączeniowe umożliwiają połączenie między trenażerem zgodnym z protokołami wymiany danych ANT+ a komputerem.

Anteny

Specjalistyczne anteny pozwalają na bezprzewodową transmisję danych i połączenie interfejsu trenażera z komputerem.

W katalogu sklepu internetowego Bikester dostępne są również takie akcesoria do trenażerów rowerowych jak blokady przedniego koła z funkcją sterowania, paski napędowe, stojaki na wyświetlacze, a także torby do transportu i przechowywania urządzenia.